Head & Co.

Saudi Arabia



I korthet

Typ
Wellness Centre
Lokalt tips
Boka i förväg för gruppbesök för att säkerställa tillgänglighet hos Head & Co.

Head & Co. ligger på King Abdulaziz Branch Road i Jeddah och erbjuder en unik salong där tjänster enkelt kan bokas online. Salongen är känd för sitt strukturerade arbetssätt och tar emot både enskilda kunder och grupper, vilket gör den lämplig såväl för den som kommer ensam som för dem som vill dela upplevelsen med andra. Salongens säkra bokningssystem online gör det enklare för kunderna att boka och planera sina besök. Med ett urval av tillgängliga tjänster kan kunderna välja utifrån sina önskemål eller köpa paket till ett mer förmånligt pris. Oavsett om du besöker salongen ensam eller tillsammans med andra gör Head & Co. det enkelt att anpassa bokningen efter dina specifika behov och erbjuder en smidig lösning för alla i Jeddah-området.

Recensioner

Vanliga Frågor

Både individuella besök och gruppbesök kan bokas hos Head & Co.
Head & Co. ligger på King Abdulaziz Branch Road i Jeddah, Saudiarabien.
Besök kan bokas säkert online via deras bokningssystem.
Ja, Head & Co. erbjuder möjligheten att köpa flera tjänster tillsammans i ett paket.
Ja, Head & Co. kan hantera både individuella bokningar och gruppbokningar.
Gäster har möjlighet att köpa paket för att eventuellt spara på tjänster.
Ja, kunder kan välja tjänster utifrån sina önskemål.
Att köpa paket kan vara ett mer ekonomiskt alternativ för kunder.
Kunder rekommenderas att boka gruppbesök i förväg för att säkerställa tillgänglighet.

Saker att göra i Saudi Arabia

Visa Alla →

pålitliga lokala guider, lästa av miljoner varje månad

  • 2006 online sedan
  • 26.4M sidvisningar per månad över nätverket
  • 14 Välj språk

180+ destinationguider, ett nätverk

Varje guide täcker en destination på egen webbplats, med evenemang, restauranger, saker att göra och boenden utvalda från lokala rekommendationer.

My Guide Network Locations

Närliggande Destinationer

Lägg till i min guide

Lägg till dina resdatum så att vi kan placera detta på rätt dag, eller spara för senare.

Tillagd till din resa Tillagd till dag {[{trip.toast.day}]}, MorgonEftermiddagKväll Sparad till din resa Redan i din resa Transfer sparad till din resa Spara din resa för att få nya förslag Bor i {[{trip.toast.label}]} Bas rensad Resa raderad Länk kopierad Kunde inte spara din resa Något gick fel, försök igen