Raydan Restaurants

Saudi Arabia



At a glance

Price
$$$$ Moderately Priced
Local tip
Kom tidlig eller utenom rushtiden for å sikre deg sitteplass med kortest mulig ventetid.

Raydan Restaurants ligger i det livlige Al Mursalat-distriktet i Mekka og tilbyr et pålitelig valg for dem som ønsker å nyte et måltid i det pulserende hjertet av Saudi-Arabia. Med sin praktiske beliggenhet på Tariq al-Masjid al-Haram betjener restauranten både lokalbefolkningen og besøkende, og imøtekommer effektivt ulike spiseønsker med muligheter for å spise på stedet, hente maten eller få den levert.

Raydan Restaurants er et spisested i mellomprisklassen og har en gjennomsnittlig vurdering på 3,7 basert på over 14 000 anmeldelser, noe som tyder på et godt omdømme i regionen. Stedet egner seg godt for grupper og tilbyr rikelig med sitteplasser innendørs, slik at det kan ta imot mange gjester. Takket være beliggenhetens popularitet og tilgjengelighet er restauranten et praktisk valg for grupper og sammenkomster.

Stedet kjennetegnes av at det legger til rette for grupper, og tilbyr gjestene både felles og individuelle måltidsopplevelser som passer til ulike sosiale sammenhenger, fra familiemåltider til forretningsmøter. Selv om det ikke er gitt detaljer om kjøkkenet, faller det generelt innenfor den bredere kategorien mat som vanligvis nytes i denne delen av verden, og gjenspeiler lokale smaker og kulinariske tradisjoner.

Raydan Restaurants er et godt alternativ for alle i Mekka som ønsker en ukomplisert spiseopplevelse med flere tjenestealternativer som imøtekommer ulike preferanser. Enten det dreier seg om et raskt måltid under et kort stopp eller en lengre sammenkomst med venner eller familie, tilbyr restauranten et enkelt og pålitelig valg for ulike behov.

Frequently Asked Questions

Raydan Restaurants tilbyr servering på stedet, takeaway og levering.
Raydan Restaurants ligger i Al Mursalat-distriktet i Makkah i Saudi-Arabia.
Ja, Raydan Restaurants passer for store grupper og har rikelig med sitteplasser.
Det anbefales å kontakte restauranten direkte for å høre om reservasjonsreglene.
Det er ikke oppgitt informasjon om bestemte alternativer for ulike kostbehov, så det er best å kontakte restauranten direkte.
Beskrivelsen oppgir ikke om det finnes uteservering, så det anbefales å bekrefte dette med restauranten.
Ja, Raydan Restaurants tilbyr levering.
Ja, med sine romslige sitteplasser er det et godt valg for familiemiddager.
Raydan Restaurants regnes som middels priset.
Raydan Restaurants har en vurdering på 3,7 basert på 14 405 anmeldelser.

Top Things To Do in Saudi Arabia

See All →

Trusted local guides, read by millions every month

  • 2006 online since
  • 26.4M page views a month across the network
  • 14 languages

180+ destination guides, one network

Every guide covers a single destination on its own website, with events, restaurants, things to do and places to stay chosen from local recommendations.

My Guide Network Locations

Nearby Destinations

Add to your trip

Add your travel dates so we can place this on the right day, or save it for later.

Added to your trip Added to day {[{trip.toast.day}]}, MorningAfternoonEvening Saved to your trip Already in your trip Transfer saved to your trip Save your trip to get fresh suggestions Staying in {[{trip.toast.label}]} Base cleared Trip deleted Link copied Could not save your trip Something went wrong, please try again